Vedoucí výrobního úseku

Hofmann Personal je personální agentura s dlouholetou tradicí na pracovním trhu, nabízí uplatnění na trhu práce, máme živou nabídku aktuálně volných pracovních míst jako stálé zaměstnání, dočasné úvazky i brigády. Pro firmy zprostředkujeme kmenové stálé zaměstnance i agenturní zaměstnance - Temporary help. Více na www.hofmann-personal.cz

Pracovní náplň:

  • Zodpovědnost za výrobní úsek – zajištění chodu výroby, vyrobení stanoveného objemu produkce
  • Spolupráce s dalšími úseky
  • Hledání vylepšení ve výrobě
  • Spoluúčast při tvorbě výrobních plánů
  • Řešení operativních úkolů (80% pracovní doby)
  • Vedení, hodnocení, motivace svých podřízených
  • Kontrola dodržování firemních standardů a BOZP

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ, technické zaměření
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Přehled v technické oblasti
  • Zodpovědnost, komunikativnost

Nabízíme:

  • 13. mzdu
  • Příplatkové bonusy ve výši 2 500 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na hlídání dětí, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity aj.
  • Podpora při relokaci
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Podpora profesního růstu
  • Cafeterie

Firma: HOFMANN WIZARD s.r.o.

Kontakt: Lucie Süsserová
Pekařská 4
60001 Brno

Telefon: 724 396 359

Místo práce: Jihlava

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé