Technik BOZP/PO

Hofmann Personal je personální agentura s dlouholetou tradicí na pracovním trhu, nabízí uplatnění na trhu práce, máme živou nabídku aktuálně volných pracovních míst jako stálé zaměstnání, dočasné úvazky i brigády. Pro firmy zprostředkujeme kmenové stálé zaměstnance i agenturní zaměstnance - Temporary help. Více na www.hofmann-personal.cz

Pracovní náplň:

  • Tvorba dokumentů BOZP/PO společně s externí společností
  • Kontrola aktuálnosti těchto dokumentů, včetně právní úpravy
  • Provádění kontrol BOZP/PO na pracovišti
  • V případě nesrovnalostí zavedení nápravných opatření
  • Zapojení do řešení pracovních úrazů
  • Kontrola platnosti odborné a zdravotní způsobilosti pracovníků

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ
  • Praxe v oblasti BOZP/PO min.1 rok podmínkou (pracovní podmínky, kategorie prací, pracovní úrazy)
  • AJ, základní komunikační úroveň výhodou
  • Právní povědomí v dané oblasti
  • Řid.průkaz sk.B
  • Znalost práce na PC

Nabízíme:

  • Motivační mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování (závodní jídelna, kantýna)
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexi Passy, dárkové šeky
  • Firemní akce
  • Možnost dalšího vzdělávání (plně hrazený jazykový kurz, odborný rozvoj)

Firma: HOFMANN WIZARD s.r.o.

Kontakt: Lucie Süsserová
Pekařská 4
60001 Brno

Telefon: 724 396 359

Místo práce: Přerov

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé