Skladník s VZV

Hofmann Personal je personální agentura s dlouholetou tradicí na pracovním trhu, nabízí uplatnění na trhu práce, máme živou nabídku aktuálně volných pracovních míst jako stálé zaměstnání, dočasné úvazky i brigády. Pro firmy zprostředkujeme kmenové stálé zaměstnance i agenturní zaměstnance - Temporary help. Více na www.hofmann-personal.cz

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou nádrží do automobilového průmyslu, aktuálně hledáme zkušené pracovníky na pozici Skladník s VZV.

Náplň práce

  • obsluha vysokozdvižného vozíku
  • manipulace s výrobky
  • nakládka kamionů

POŽADUJEME

  • platný průkaz na vysokozdvižný vozík
  • praxe na podobné pozici, zkušenost s nakládkou kamionů
  • ochota dojíždět
  • spolehlivost a pracovitost

NABÍZÍME

  • mzdu až 155 Kč/hod. (základ 143 Kč/hod. + variabilní složky)
  • až 25 dnů dovolené (22 dní při nástupu)
  • dvousměnný provoz
  • možnost využití svozové dopravy
  • stravenky v hodnotě 80 Kč
  • stabilní práci na hlavní pracovní poměr v zavedené společnosti

Firma: HOFMANN WIZARD s.r.o.

Kontakt: Tereza Hmírová

Telefon: +420 725 729 669

Kód: A6076

Místo práce: Myslinka

Plat: 143 - 155 Kč/hodinu

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé