Skladník s VZV

Hofmann Personal je personální agentura s dlouholetou tradicí na pracovním trhu, nabízí uplatnění na trhu práce, máme živou nabídku aktuálně volných pracovních míst jako stálé zaměstnání, dočasné úvazky i brigády. Pro firmy zprostředkujeme kmenové stálé zaměstnance i agenturní zaměstnance - Temporary help. Více na www.hofmann-personal.cz

Pro významnou výrobní společnost z Klášterce nad Ohří s příjemným pracovním prostředím hledáme skladníky s VZV.

Skladník s VZV - vhodné pro absolventy

Náplň práce

  • příjem zboží
  • evidence materiálu
  • objednávky materiálu
  • manipulace s materiálem
  • práce ve směnném provozu

Požadavky

  • práce v oblasti logistiky pro Automotive výhodou
  • časovou flexibilitu
  • VZV platný průkaz
  • znalost práce na PC
  • částečná znalost NJ výhodou

Nabízíme

  • motivující mzdové ohodnocení
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu, nabídka dotovaných volnočasových aktivit)
  • jazykové kurzy
  • příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu
  • nástup ihned

POŽADUJEME

  • platný průkaz VZV

NABÍZÍME

  • 25000 Kč hrubého
  • bonusy, 13. a 14. plat
  • příplatky
  • 10 % pohotovost
  • příspěvek na dojíždění (od 20 km)
  • 25 dní dovolené

Firma: HOFMANN WIZARD s.r.o.

Kontakt: Jana Čiháková

Telefon: +420 727 902 463

Kód: A5830

Místo práce: Ústecký kraj

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé