Servisní technik chlazení pro ČR - slušný výdělek

Hofmann Personal je personální agentura s dlouholetou tradicí na pracovním trhu, nabízí uplatnění na trhu práce, máme živou nabídku aktuálně volných pracovních míst jako stálé zaměstnání, dočasné úvazky i brigády. Pro firmy zprostředkujeme kmenové stálé zaměstnance i agenturní zaměstnance - Temporary help. Více na www.hofmann-personal.cz

Náplň práce:

  • Montáže technologických celků v okolí Brna i po ČR
  • Instalace rozvodů vody, stlačeného vzduchu a technických plynů
  • Instalace strojních zařízení
  • Svařování a lepení plastů
  • Čtení technických výkresů
  • Brno-Tuřany

Požadujeme:

  • Ukončené střední odborné – vyučen v technickém oboru (instalatér, zámečník, plynař)
  • Praxi s montážemi
  • Výhoda – svářečský průkaz na ocel, nerez apod.
  • Samostatnost, odpovědnost, kreativitu a flexibilitu
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochota být max. týden na montáži (není však pravidlem)
  • Nástup IHNED

Nabízíme:

  • Finanční ohodnocení dle odbornosti a praxe + placené přesčasy (až přes 30 000 Kč)
  • Stabilní a perspektivní pracovní uplatnění v prosperující moderní společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Bonusové finanční ohodnocení
  • Mobilní telefon
  • Služební vůz
  • Možnost profesního růstu a seberealizace
  • Profesní školení

Firma: HOFMANN WIZARD s.r.o.

Kontakt: Eva Fišerová

Telefon: +420607015582

Místo práce: Brno

Plat: 20000 - 35000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé