Servisní technik

Hofmann Personal je personální agentura s dlouholetou tradicí na pracovním trhu, nabízí uplatnění na trhu práce, máme živou nabídku aktuálně volných pracovních míst jako stálé zaměstnání, dočasné úvazky i brigády. Pro firmy zprostředkujeme kmenové stálé zaměstnance i agenturní zaměstnance - Temporary help. Více na www.hofmann-personal.cz

Detailní popis pozice

  • Monitoring zařízení pro kombinovanou výrobu tepla a elektrické energie
  • Analyzování stavu a provozu jednotlivých zařízení, případná diagnostika vzniklých poruch
  • Práce v počítačových programech např. InteliMonitor, TEM
  • Reporting stavu zařízení
  • Komunikace se zákazníky (i v AJ)

Požadujeme

  • Technická VŠ (strojní nebo elektro)
  • Znalost AJ nebo NJ
  • Ochota pracovat na 12hod směny (nepřetržitý provoz)
  • Praxe není podmínkou
  • Znalost kancelářských PC programů
  • Ochota učit se novým věcem (oblast elektrotechniky a spalovací motory)
  • Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení odpovídající pozici
  • Profesní a odborný růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Zaměstnanecké benefity

Firma: HOFMANN WIZARD s.r.o.

Kontakt: Eva Fišerová

Telefon: +420607015582

Místo práce: Výčapy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé