Servisní mechanik do Německa

Hofmann Personal je personální agentura s dlouholetou tradicí na pracovním trhu, nabízí uplatnění na trhu práce, máme živou nabídku aktuálně volných pracovních míst jako stálé zaměstnání, dočasné úvazky i brigády. Pro firmy zprostředkujeme kmenové stálé zaměstnance i agenturní zaměstnance - Temporary help. Více na www.hofmann-personal.cz

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Servis a oprava motorů a zařízení pro kombinovanou výrobu tepla a elektrické energie
  • Měření výroby elektřiny, tepla a spotřeby paliva jednotlivých zařízení
  • Cestování v rámci Německa po servisech
  • Vhodné i pro absolventy
  • Pracovní doba buď po-pá a víkendy volno nebo 3 týdny práce a týden volno

POŽADUJEME:

  • Výuční list v oboru automechanik, autotronik, nebo elektrikář
  • ŘP sk. B PODMÍNKOU
  • Německý jazyk VÝHODOU (možnost jazykového kurzu)
  • Pracovní nasazení, přesnost, spolehlivost

NABÍZÍME:

  • Mzda od 10 Eur/hodinu podle zkušeností
  • Hrazené ubytování v Německu
  • Hrazená výuka němčiny
  • Hrazené cestovní náklady
  • Příspěvek na stravování
  • 3 dny sick days
  • Bonus za neabsenci

Firma: HOFMANN WIZARD s.r.o.

Kontakt: Eva Fišerová

Telefon: +420607015582

Místo práce: Rodewald, Německo

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé