PLC programátor, strojírenství

Hofmann Personal je personální agentura s dlouholetou tradicí na pracovním trhu, nabízí uplatnění na trhu práce, máme živou nabídku aktuálně volných pracovních míst jako stálé zaměstnání, dočasné úvazky i brigády. Pro firmy zprostředkujeme kmenové stálé zaměstnance i agenturní zaměstnance - Temporary help. Více na www.hofmann-personal.cz

Detailní popis pozice

  • Vývoj softwaru PLC výrobních a testovacích strojů montážních linek
  • Vývoj testovacího softwaru PLC
  • Vylepšování strojního zařízení pomocí PLC
  • Cestování do celého světa (cca 30%)

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ v technickém oboru
  • Zkušenosti s PLC programováním
  • Znalost AJ pro komunikaci se zahraničními kolegy
  • Ochota cestovat do zahraničí
  • Znalost MS Office
  • Zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

  • Zajímavé mzdové ohodnocení dle schopností
  • 13. mzda
  • Příplatkové bonusy ve výši 2 500 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba
  • Dotované závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na hlídání dětí, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity
  • Finanční podpora při relokaci
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Cafeterie

Firma: HOFMANN WIZARD s.r.o.

Kontakt: Eva Fišerová

Telefon: +420607015582

Místo práce: Jihlava

Plat: 40000 - 50000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé