Obchodní zástupce Junior - pro USA a Kanadu

Hofmann Personal je personální agentura s dlouholetou tradicí na pracovním trhu, nabízí uplatnění na trhu práce, máme živou nabídku aktuálně volných pracovních míst jako stálé zaměstnání, dočasné úvazky i brigády. Pro firmy zprostředkujeme kmenové stálé zaměstnance i agenturní zaměstnance - Temporary help. Více na www.hofmann-personal.cz

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Péče o stávající obchodní partnery
  • Akvizice nových obchodních příležitostí formou B2B
  • Samostatné zpracování obchodních a technických nabídek
  • Poradenství v obchodní oblasti s partnery i koncovým zákazníkem
  • Prezentace produktů na veletrzích
  • Účast při obchodních jednáních a videokonferencí
  • Produktem je zařízení pro kombinovanou výrobu tepla a elektrické energie

POŽADUJEME:

  • Min. SŠ v technickém oboru (strojní/elektro)
  • NEBO
  • Obchodní zkušenosti s technickým produktem
  • Velmi dobrá angličtina na komunikativní úrovni (min. B2)
  • Dokázat porozumět technickému produktu
  • Schopnost se přizpůsobit náročnému trhu a učit se novým věcem
  • Umět pracovat pod tlakem a plnit KPI
  • Ochota cestovat do zahraničí
  • Být pracovně flexibilní - posun času
  • ŘP. sk. B

NABÍZÍME:

  • Fixní mzda odpovídající pozici + bonusy z prodejů
  • Profesní i technický růst
  • Stravenky
  • Jazykové a jiné vzdělávací kurzy
  • Auto i k osobním účelům
  • Částečný home office

Firma: HOFMANN WIZARD s.r.o.

Kontakt: Eva Fišerová

Telefon: +420607015582

Místo práce: Třebíč

Plat: 30000 - 80000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé