Nástrojář - obráběč

Hofmann Personal je personální agentura s dlouholetou tradicí na pracovním trhu, nabízí uplatnění na trhu práce, máme živou nabídku aktuálně volných pracovních míst jako stálé zaměstnání, dočasné úvazky i brigády. Pro firmy zprostředkujeme kmenové stálé zaměstnance i agenturní zaměstnance - Temporary help. Více na www.hofmann-personal.cz

Detailní popis pozice:

Hlavní pracovní náplň:

- provádění nástrojářských prací při výrobě a opravách nástrojů pro výrobu elektronických součástek a forem při zpracování plastů

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání v oboru strojírenství

- Orientace v technické dokumentaci a výkresech

- Manuální zručnost

- Aktivní přístup, komunikační a organizační schopnosti

- Schopnost nástrojářské práce s vysokou přesností

- Ochotu pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

- Zázemí stabilní prosperující společnosti

- Dobré platové ohodnocení

- Příspěvky na stravování

- Jazykové kurzy a možnosti dalšího vzdělávání

- Týden dovolené navíc

- Příspěvek na dojíždění

- A další firemní výhody a benefity

Firma: HOFMANN WIZARD s.r.o.

Kontakt: Karolína Helfersová

Telefon: 607 015 583

Místo práce: Sokolov

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé