Nákupčí

Hofmann Personal je personální agentura s dlouholetou tradicí na pracovním trhu, nabízí uplatnění na trhu práce, máme živou nabídku aktuálně volných pracovních míst jako stálé zaměstnání, dočasné úvazky i brigády. Pro firmy zprostředkujeme kmenové stálé zaměstnance i agenturní zaměstnance - Temporary help. Více na www.hofmann-personal.cz


Co bude dělat?

Bude zpracovávat objednávky, potvrzovat a aktualizovat termíny dodání a zároveň kontrolovat jejich dodržování. Dostane do péče databázi dodavatelů a materiálů, obchodní podmínky u nových dodavatelů, importní přepravu a dokumenty pro celnici. Bude spravovat a vyhodnocovat data v IS Helios Orange, vyřizovat logistické reklamace a aktivně spolupracovat s jednotlivými odděleními firmy.

POŽADUJEME

Koho hledáme?

Člověka, který má středoškolské vzdělání ekonomického nebo technického směru. Umí to s PC – MS Office (Excel nutný), je aktivní řidič a mluví anglicky (B2). Výhodou bude, pokud má praxi alespoň rok na stejné či obdobné pozici, má zkušenosti s obchodem, zná IS Helios Orange a domluví se německy.

Pokud bude spolehlivý, aktivní, příjemný a má výborné komunikační a organizační schopnosti, pak má skoro vyhráno…

NABÍZÍME

Co nabízíme?

V první řadě práci v příjemném kolektivu a na dobu neurčitou.

Mzdu od 28 000 Kč hrubého, flexibilní pracovní dobu a možnost home office. Atraktivní benefity - stravenky, příspěvek na dopravu, osobní volna navíc, jazykové vzdělávání, Multisport karta, Benefitka, firemní permanentky na hokej a fotbal, do ZOO či iQLANDII, občerstvení na pracovišti, firemní akce a rodinné benefity.

logo

Firma: HOFMANN WIZARD s.r.o.

Kontakt: Petra Rösselová

Telefon: +420 739 203 417

Kód: A5311

Místo práce: Liberec

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr

Poznámka: vhodné pro absolventyReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2019 KARIERA.CZ s.r.o.