Marketingový analytik

Hofmann Personal je personální agentura s dlouholetou tradicí na pracovním trhu, nabízí uplatnění na trhu práce, máme živou nabídku aktuálně volných pracovních míst jako stálé zaměstnání, dočasné úvazky i brigády. Pro firmy zprostředkujeme kmenové stálé zaměstnance i agenturní zaměstnance - Temporary help. Více na www.hofmann-personal.cz

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Vyhledávání podmínek využití zařízení pro kombinovanou výrobu tepla a elektrické energie v různých zemích světa
  • Analýza a průzkumy trhu, zákazníků, konkurence
  • Komunikace s úřady a státními orgány i partnery v cizích zemích
  • Orientace v problematice – výkupní ceny, možnosti využití zařízení
  • Správa sociálních sítí – Twitter, LinkedIn, Facebook
  • Spolupráce při vytváření webových stránek a různých firemních dokumentů

POŽADUJEME:

  • SŠ + orientace v problematice zařízení
  • nebo
  • vysokoškolské vzdělání ideálně marketing, strojírenství, elektro
  • Min 3 roky praxe v marketingu
  • AJ na velmi dobré úrovni
  • Výhodou znalost NJ
  • Alespoň základní orientace na soc. sítích
  • Znalost počítačových programů jako MS Office
  • ŘP. sk. B
  • Samostatnost i schopnost týmové spolupráce, komunikativnost, kreativita

NABÍZÍME:

  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odborný a profesní růst
  • Počítač a telefon
  • Sick days
  • Firemní benefity
  • Spolupráce v malém, dynamickém týmu
  • Přátelský kolektiv a osobní přístup

Firma: HOFMANN WIZARD s.r.o.

Kontakt: Eva Fišerová

Telefon: +420607015582

Místo práce: Třebíč

Plat: 30000 - 40000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé