Frézař - soustružník

Hofmann Personal je personální agentura s dlouholetou tradicí na pracovním trhu, nabízí uplatnění na trhu práce, máme živou nabídku aktuálně volných pracovních míst jako stálé zaměstnání, dočasné úvazky i brigády. Pro firmy zprostředkujeme kmenové stálé zaměstnance i agenturní zaměstnance - Temporary help. Více na www.hofmann-personal.cz

Náplň práce

  • Po zaškolení obrábění na klasických (konvenčních) nebo CNC strojích dle zadaného výkresu a parametrů
  • Výroba kusových a malosériových dílů z různých materiálů
  • Logicky přemýšlet při výrobě

Požadujeme:

  • Vyučen nebo praxe v oboru praxí v obrábění
  • Zdravotní omezení není překážkou, osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ, ČID)
  • Vhodné pro ženy i muže
  • Logické myšlení
  • Přesnost, trpělivost a odpovědnost
  • Chuť učit se nové věci

Nabízíme

  • Práci v dynamicky se rozvíjející malé firmě a malém kolektivu
  • Možnost dalšího vzdělávání se ve strojním oboru
  • Návštěvy veletrhů zaměřených na problematiku naší výroby
  • Možnost zavádět do výroby nové technologie a postupy

Výhody

  • Děláme skutečné řemeslo na klasických a CNC strojích (kusová a malosériová výroba)
  • Nebudete součástí obrovského anonymního kolektivu bez možnosti seberealizace
  • Možnost uplatnění individuálních schopností a znalostí
  • Práce na nejmodernějším zařízení MAZAK, STYLE CNC
  • Osobní přístup k zaměstnancům a jejich potřebám
  • Tradiční česká firma s 20ti letou historií

Místo práce: Kladruby

Plat: 29000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé