Dispečer - bez cizího jazyka, nástup IHNED

Hofmann Personal je personální agentura s dlouholetou tradicí na pracovním trhu, nabízí uplatnění na trhu práce, máme živou nabídku aktuálně volných pracovních míst jako stálé zaměstnání, dočasné úvazky i brigády. Pro firmy zprostředkujeme kmenové stálé zaměstnance i agenturní zaměstnance - Temporary help. Více na www.hofmann-personal.cz

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Organizace především paletové přepravy – rozdělení rozvozových tras a zásilek řidičům
  • Koordinace rozvozů a vyřizování drobné administrativy
  • Komunikace se zákazníky – telefonická a emailová
  • Ranní a odpolední směny
  • Místo výkonu práce: Rajhrad

POŽADUJEME:

  • Střední škola s maturitou
  • Zkušenosti z logistiky nebo dopravy, ideálně na obdobné pozici
  • Znalost práce na PC
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost.
  • Velmi dobré organizační schopnosti
  • Asertivitu, odolnost vůči stresovým situacím

NABÍZÍME:

  • Zajímavou práci ve stabilní a stále se vyvíjející společnosti
  • Finanční ohodnocení odpovídající pozici
  • 25 dnů dovolené
  • Vánoční prémie
  • Bonusy na základě dosažených výsledků
  • Firemní akce, večírky
  • Smlouvu na dobu neurčitou

Přátelský kolektiv a férový přístup

Výhodný mobilní tarif pro celou rodinu

Firma: HOFMANN WIZARD s.r.o.

Kontakt: Eva Fišerová

Telefon: +420607015582

Místo práce: Brno

Plat: 20000 - 30000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé